click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results

Properties listed in Qera

370 €/ muaj
Kategoria:
ne
Zona/Rruga : Rruga e Dibres, Prane Medreses SUPER DUPLEX! Duplex me qera totalisht e mobiluar ne menyre bashkohore [more]
Rr.Dibres
,
,
500 €/ muaj
Kategoria:
ne
Apartament 3+1 totalisht i mobiluar shum prane qendres se tiranes i cili krijon shum facilitete duke qen shum pran [more]
Rr. Bulevardi Zogu i Pare
,
,
400 €/ muaj
Kategoria:
ne
Apartament me qera 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti nodhet ne nje nga zona [more]
Rr. Shyqyri Brari
,
,
400 €/ muaj
Kategoria:
ne
Apartament 2+1 me qera tek qendra globe teper luksoz i mobiluar ne menyre perfekte Apartamenti ka nje siperfaqe ban [more]
600
Kategoria:
ne
Jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes,Rr Elbasanit Apartamenti eshte totalisht i kompletuar & [more]
350 €/ muaj
Kategoria:
ne
Apartament 2+1 me qera 2+1 tek rruga Kavajes apartamenti eshte i mobiluar ne menyre perfekte dhe ofron mjaft komodi [more]
  • Kerkim i avancuar

    0 to 1,500,000

    Me shume opsione

Compare Listings