click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results

Properties listed in Shitet

60,000
Kategoria:
ne
Shitet Apartament 3+1 tek pallatet Çabej bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi, i organizuar ne nje menyre [more]
130,000
Kategoria:
ne
Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajes pran njesis Bashkiake numer 10 -Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje p [more]
Rruga Kavajes
,
,
38,000
Kategoria:
ne
Shitet apartament 1+1 Yzberisht i mobiluar Apartamenti ndodhet pran bulevardit te ri me pamje nga lindja, me nje pr [more]
40,000
Kategoria:
ne
Apartament teresisht i mobiluar 1+1 63 m2 me hipoteke Apartamenti eshte ne gjendje mjaft te mire dhe pa nevoje per [more]
65,000
Kategoria:
ne
Shitet apartament 2+1 mbrapa amerikan 2 i paisur me hipotek 110 2 Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi , pa ashe [more]
71,000
Kategoria:
ne
Apartament 1+1 ne shitje Apartamenti shitet teresisht i mobiluar ne nje menyre mjaft moderne me nje siperfaqe prej [more]
  • Kerkim i avancuar

    0 to 1,500,000

    Me shume opsione

Compare Listings