click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results

Properties listed in Apartament

1,050 €/m2
Kategoria:
ne
Shtepi ne shitje 2+1 tek kopshti Zoologjik . I pa mobiluar , kati i fundit me nje pamje fantastike nga liqeni. Apar [more]
Rr. Shyqyri Brari
,
,
60,000
Kategoria:
ne
Shitet Apartament 3+1 tek pallatet Çabej bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi, i organizuar ne nje menyre [more]
400 €/ muaj
Kategoria:
ne
Apartament 2+1 me qera tek qendra globe teper luksoz i mobiluar ne menyre perfekte Apartamenti ka nje siperfaqe ban [more]
130,000
Kategoria:
ne
Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajes pran njesis Bashkiake numer 10 -Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje p [more]
Rruga Kavajes
,
,
38,000
Kategoria:
ne
Shitet apartament 1+1 Yzberisht i mobiluar Apartamenti ndodhet pran bulevardit te ri me pamje nga lindja, me nje pr [more]
40,000
Kategoria:
ne
Apartament teresisht i mobiluar 1+1 63 m2 me hipoteke Apartamenti eshte ne gjendje mjaft te mire dhe pa nevoje per [more]
  • Kerkim i avancuar

    0 to 1,500,000

    Me shume opsione

Compare Listings