click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Apartament me qera prane 2 kullava binjake perball Kryeministrise

Apartament me qera 3+1 totalisht i mobiluar

I mobiluar ne menyre luksoze ,ofron komoditet ,hapsire qendrimi , me sistem spliter i cili furnizon me ajer te ftohte dhe te ngrohte te gjithe ambientet e apartamentit.

te preferuarat     415
ID prones : 18324
Cmimi: 1,250 €/ muaj
Siperfaqja: 154,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 3
Tualet: 2
ID E Personalizuar: RO0009
I Disponueshëm Nga: 2018-07-13
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 6

Amenities and Features

lavatrice
kondicioner
ballkon
internet

Floor Plans

Your Agent

Apartament me qera prane 2 kullava binjake perball Kryeministrise

Apartament me qera prane 2 kullava binjake perball Kryeministrise


Me Kontaktoni

Compare Listings