click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Street View

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Rruga Kavajes

114,000

apartament shitje rruga e kavajes 2+1

apartament i mobiluar ne katin e pare te banimit i pershtatshem dhe per zyra biznesi shum prane qendres se Tiranes.

Apartamenti ka 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenje dhe nje banjo 94 m2

te preferuarat     650
ID prones : 18166
Cmimi: 114,000
Siperfaqja: 94,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 2
Tualet: 1
ID E Personalizuar: RO0003
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 1

Amenities and Features

lavatrice
kondicioner
internet
tv

Floor Plans

Your Agent

Rruga Kavajes

Rruga Kavajes


Me Kontaktoni

Compare Listings