click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Shitet apartament 1+1 tek pallatet Çabej (ne proces hipotekimi)

30,000

Shitet Apartament 1+1 tek pallatet cabej (ne proces hipotekimi). Apartamenti eshte i kuadruar ne menyre perfekte dhe eshte totalisht i mobiluar nuk ka nevoj per investime extra ndodhet ne katin e 2 banimi dhe ofron shum facilitete si supermarkete, bare, restorante, transport publik , shkolla , kopshte dhe shum facilitete te tjera.

Per nje vizite ne prone ju lutem telefononi:0682121214

te preferuarat     1061
ID prones : 18507
Cmimi: 30,000
Siperfaqja: 56,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 1
Tualet: 1
ID E Personalizuar: RO0028
I Disponueshëm Nga: 2018-09-25
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 10

Amenities and Features

Floor Plans

Your Agent

Shitet apartament 1+1 tek pallatet Çabej (ne proces hipotekimi)

Shitet apartament 1+1 tek pallatet Çabej (ne proces hipotekimi)


Me Kontaktoni

Compare Listings