click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Shitet apartament 1+1 Yzberisht (Okazion)

38,000

Shitet apartament 1+1 Yzberisht i mobiluar

Apartamenti ndodhet pran bulevardit te ri me pamje nga lindja, me nje prespektive ne rritje cmimi.

Zona ofron mjaft komoditete supermarket,shkolla,kopshte,mjete te transportit publik,spitale dhe shumllojshmeri te tjera sherbimesh.

Apartamenti eshte me nje siperfaqe pre 73 m2 i paisur me certifikat pronesie

te preferuarat     2820
ID prones : 18470
Cmimi: 38,000
Siperfaqja: 73,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 1
Tualet: 1
ID E Personalizuar: RO0019
I Disponueshëm Nga: 2018-08-16
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 4

Amenities and Features

lavatrice
ballkon
tv
ashensor
frigorifer
sobe
pjanur

Floor Plans

Your Agent

Shitet apartament 1+1 Yzberisht (Okazion)

Shitet apartament 1+1 Yzberisht (Okazion)


Me Kontaktoni

Compare Listings