click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, totalisht i mobiluar prane Lulishtes, Komuna e Parisit.
Nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te Tiranes per banim, ambjent i qete dhe i paster.
Ndodhet ne katin e 8 me ashensor, me nje siperfaqe totale 95 m2.
Apartamenti ka nje organizim perfekt i cili ndahet ne:
1 dhome ndenje+gatimi, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe koridor ne hyrje.
Shitet i mobiluar sic eshte dhe per me teper me nje super cmim.

Per nje vizit ne prone ju lutem kontaktoni

Cel. : 0682121214

te preferuarat     807
ID prones : 18525
Cmimi: 95,000
Siperfaqja: 95,00 m2
Property Lot Size: 85,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 2
Tualet: 1
ID E Personalizuar: RO0027
Viti I Ndërtimit: 2005
I Disponueshëm Nga: 2018-10-24
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 8

Amenities and Features

lavatrice
kondicioner
ballkon
internet
tv
ashensor
frigorifer
mini bar
sobe
pjanur

Floor Plans

Your Agent

Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit

Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit


Me Kontaktoni

Compare Listings