click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Shitet apartament 2+1 tek rruga Kavajes

130,000

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajes pran njesis Bashkiake numer 10

-Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te sapo ndertuar i cili jep akses ne shum institucione dhe sherbime si: kopshte,shkolla,supermarkete,banka,spitale etj

-Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte me 2 dhoma gjumi 2 banjo 1 ballkon me nje siperfaqe prej 100m2

Per me shum informacione ju lutem na kontaktoni

te preferuarat     840
ID prones : 18474
Cmimi: 130,000
Siperfaqja: 100,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 2
Tualet: 2
ID E Personalizuar: RO0020
Viti I Ndërtimit: 2018
I Disponueshëm Nga: 2018-08-25
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 2

Amenities and Features

Floor Plans

Your Agent

Shitet apartament 2+1 tek rruga Kavajes

Shitet apartament 2+1 tek rruga Kavajes


Me Kontaktoni

Compare Listings