click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Shitet apartament 2+1 Ysberisht i hipotekuar

45,500

Shitet apartament 2+1 87 m2 i hipotekuar

Apartamenti shitet bosh, i organizuar ne menyre perfekte me 2 dhoma gjumi 1 banjo dhe nje

depo ku mund te mbahet lavatricja dhe orendi shtepiake te cilat nuk perdoren

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banimi me ashensor.

Pamja Jug-Perendim

te preferuarat     1031
ID prones : 18409
Cmimi: 45,500
Siperfaqja: 87,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 2
Tualet: 1
ID E Personalizuar: RO0013
I Disponueshëm Nga: 2018-07-17
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 7

Amenities and Features

lavatrice
ballkon
ashensor

Floor Plans

Your Agent

Shitet apartament 2+1 Ysberisht i hipotekuar

Shitet apartament 2+1 Ysberisht i hipotekuar


Me Kontaktoni

Compare Listings