click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Shitet apartament 3+1 okazion, Fushat e Ali Demit

140,000

Apartamenti gjendet prane fushes se Ali Demit

ka nje siperfaqe prej 240 m2 e cila eshte e ndare ne 140 m2 hapsire banimi dhe 100 m2 verande

shtepia ka instalime hidraulike dhe elektrike si dhe paisjet e tendes per mbulimin e ballkonit

apartamenti ndodhet ne nje zone ku ka transport urban, shkolla, cerdhe kopshte dhe cdo gje qe mund tju nevojitet

apartamenti eshte me pamje nga lindja dhe te ofron mundesin e nje pamje mjaft te mire dhe te nje qetesie fantastike

te preferuarat     627
ID prones : 18395
Cmimi: 140,000
Siperfaqja: 240,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 3
Tualet: 2
ID E Personalizuar: RO0011
I Disponueshëm Nga: 2018-07-15
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 8

Amenities and Features

ballkon
ashensor
spliter

Floor Plans

Your Agent

Shitet apartament 3+1 okazion, Fushat e Ali Demit

Shitet apartament 3+1 okazion, Fushat e Ali Demit


Me Kontaktoni

Compare Listings