click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Shitet Apartament 3+1 tek pallatet Çabej

60,000

Shitet Apartament 3+1 tek pallatet Çabej bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi, i organizuar ne nje menyre perfekte dhe ofron shum facilitete si : transport publik, shkolla dhe kopshte, markete,parqe lojrash,qendra spitalore etj. Punime mjaft cilsore.

Per nje vizite ne apartament ju lutem telefononi:0682121214

te preferuarat     934
ID prones : 18497
Cmimi: 60,000
Siperfaqja: 140,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 3
Tualet: 2
ID E Personalizuar: RO0023
Viti I Ndërtimit: 2017
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 10

Amenities and Features

ashensor
spliter

Floor Plans

Your Agent

Shitet Apartament 3+1 tek pallatet Çabej

Shitet Apartament 3+1 tek pallatet Çabej


Me Kontaktoni

Compare Listings