click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results
Your search results

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 93 m² 65.000 Euro (Rruga Teodor Keko, Astir)

65,000

Shitet apartament 2+1 me hipoteke,totalisht i mobiluar prane Astirit.
Nje zone mjaft e kerkuar ne Tirane, per shkak te zhvillimit qe po merr dita dites.
Ambjent i paster dhe i qete per banim.
Apartamenti ka nje organizim te brendshem shume te rregullte.
Ndodhet ne katin e 7 me ashensor, me nje siperfaqe totale 93 m2 dhe ndahet ne :
1 dhome ndenje+gatimi, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.
Apartamenti shitet i mobiluar siç eshte dhe per me teper me nje super cmim.

Per nje vizit ne prone ju lutem kontaktoni.

Cel. : 0682121214

te preferuarat     1594
ID prones : 18532
Cmimi: 65,000
Siperfaqja: 94,00 m2
Dhoma: 1
Dhome gjumi: 2
Tualet: 1
ID E Personalizuar: RO0029
Viti I Ndërtimit: 2010
I Disponueshëm Nga: 2018-10-26
Lloji I Strukturës: Tulla
Nr Kateve: 7

Amenities and Features

lavatrice
kondicioner
ballkon
internet
tv
ashensor
frigorifer
mini bar
sobe
pjanur

Floor Plans

Your Agent

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 93 m² 65.000 Euro (Rruga Teodor Keko, Astir)

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 93 m² 65.000 Euro (Rruga Teodor Keko, Astir)


Me Kontaktoni

Compare Listings