click to enable zoom
Searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
We found 0 results. View results
Kerkim I Avancuar

0 to 1,500,000

Me shume opsione
we found 0 results

Properties listed in Rr. KAVAJES

400 €/ muaj
Kategoria:
ne
Apartament 2+1 me qera tek qendra globe teper luksoz i mobiluar ne menyre perfekte Apartamenti ka nje siperfaqe ban [more]
130,000
Kategoria:
ne
Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajes pran njesis Bashkiake numer 10 -Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje p [more]
Rruga Kavajes
,
,
350 €/ muaj
Kategoria:
ne
Apartament 2+1 me qera 2+1 tek rruga Kavajes apartamenti eshte i mobiluar ne menyre perfekte dhe ofron mjaft komodi [more]
114,000
Kategoria:
ne
apartament shitje rruga e kavajes 2+1 apartament i mobiluar ne katin e pare te banimit i pershtatshem dhe per zyra [more]
  • Kerkim i avancuar

    0 to 1,500,000

    Me shume opsione

Compare Listings