🏠Ne zonen e Rruges Dibres jepet me qera kati i II-te i nje vile 3+1+2 650 Euro
🏠Ne zonen e Rruges Dibres jepet me qera kati i II-te i nje vile 3+1+2 650 Euro
178 m2
Ne zonen e Rruges Dibres, prane Spitalit Amerikan 2 Rruga Enver Begeja jepet me qera kati i II-te i nje vile me siperfaqe 178 m2, 3+1+2 plotesisht i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e gatimi ,3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Disponon post parkimi. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare . CMIMI : 650 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​