Ali Demi, jepet me qera apartament 1+1,proces mobilimi 35,000 leke
Ali Demi, jepet me qera apartament 1+1,proces mobilimi 35,000 leke
52 m2
🏢Ali Demi, prane tregut te vjeter elektrik, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe52 m2,proces mobilimi .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 35,000 leke. 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​