Astir prane Pasticeri Nela 5 jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar. 40,000 Leke  
Astir prane Pasticeri Nela 5 jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar. 40,000 Leke  
40,000
Leke
72 m2

🏢Astir Rruga Teodor Keko prane Pasticeri Nela 5  jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 72 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  1 dhome  gjumi me krevat matrimonial 1 tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te pajisur  me ashensor   .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera  garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 40,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​