Astir ,  prane Rretherrotullimi i Astirit  jepet me qera apartament  1+1i mobiluar.: 570 Euro 
Astir ,  prane Rretherrotullimi i Astirit  jepet me qera apartament  1+1i mobiluar.: 570 Euro 
570
Euro
88 m2

🏢Astir ,  prane Rretherrotullimi i Astirit  jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe  88 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi, 1 tualet,1 ballkon. Ndodhet ne katin e 6-te te pallatit te pajisur me  ashensor.

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 570 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​