Astir , Rruga Mikel Maruli prane Union Bar jepet me qera apartament  1+1i mobiluar 450 Euro
Astir , Rruga Mikel Maruli prane Union Bar jepet me qera apartament  1+1i mobiluar 450 Euro
450
Euro
60 m2

🏢Astir , Rruga Mikel Maruli prane Union Bar  jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe  60 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi, 1 tualet,1 ballkon. Ndodhet  ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me  ashensor.

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 450 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​