Astir Rruga Sokrat Miho Kompleksi Fratatri jepet me qera apartament 2+1, 45,000 Leke   
Astir Rruga Sokrat Miho Kompleksi Fratatri jepet me qera apartament 2+1, 45,000 Leke   
45
Leke
88 m2

🏢Astir Rruga Sokrat Miho Kompleksi Fratatri jepet me qera apartament 2+1, 88𝐦2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi  dhe 1 tualet  dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 7-te  te nje pallati te pajisur me ashensor .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1  qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI: 45,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​