Astir Rruga Unaza e Re prane Ozone Elektronics jepet me qera apartament 2+1+2,  i mobiluar 450 Euro
Astir Rruga Unaza e Re prane Ozone Elektronics jepet me qera apartament 2+1+2,  i mobiluar 450 Euro
450
Euro
110 m2

🏢Astir Rruga Unaza e Re prane Ozone Elektronics jepet me qera apartament 2+1+2, 110 𝐦2  i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 2 dhoma gjumi,1 ballkon dhe 2 tualete . Apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te pajisur me ashenosr  .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 450 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​