Astir ,tek Oasis Rezidence jepet me qera apartament  1+1, i mobiluar 450 €uro
 Astir ,tek Oasis Rezidence jepet me qera apartament  1+1, i mobiluar 450 €uro
450
Euro
85 m2

Astir ,tek Oasis Rezidence Rruga Nexho Konomi , jepet me qera apartament  1+1, i mobiluar  .Apartamenti ka siperfaqe 85 m2 te oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 1 dhome  gjumi me krevat matrimonial, 1 tualet dhe 1 ballkon  .Ndodhet ne katin 9-te  te nje pallati te pajisur me ashensor  .

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 450 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​