Bllok , jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar 600 €
Bllok , jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar 600 €
130 m2
🏢 Bllok , rruga Andon Zako Cajupi , ne nje nga zonat shume te kerkuara te Tiranes, jepet me qera apartament 2+1, 130 𝐦², totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje e gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pershtateshem per 4 persona. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te pajisur me ashensor. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare. 💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 600 €uro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​