Bllok prane Izzy Living jepet me qera apartament  1+1i mobiluar 400 Euro 
Bllok prane Izzy Living jepet me qera apartament  1+1i mobiluar 400 Euro 
400
Euro
80 m2

🏢Bllok prane Izzy Living  Rruga Pjeter Bogdani   jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  80 𝐦2 i mobiluar  . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi , 1  tualet. Ndodhet  ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me  ashensor.

Apartamenti Lirohet me date 30 Nentor.

📍 Kusht: 12 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 400 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​