Bllok ,Rruga Brigada VIII prane Ish Foto Kumi jepet me qera per zyra, apartament  2+1+2 , Bosh 800 €uro (Neto )
Bllok ,Rruga Brigada VIII prane Ish Foto Kumi jepet me qera per zyra, apartament  2+1+2 , Bosh 800 €uro (Neto )
800
Euro
108 m2

🏢 Bllok ,Rruga Brigada VIII  prane Ish Foto Kumi , jepet me qera per zyra, apartament  2+1+2 , Bosh i pa mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 108 m2 te organizuara ne 3 ambiente te diferencuara nga  njera –tjetra dhe 2 tualete,1 ballkon  .Ndodhet ne katin 6-te  te nje pallati te pajisur me ashensor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 800 €uro (Neto )

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​