Bllok, Rruga Ismail Qemali,jepet me qera apartament 2+1+2+2 1500 euro
Bllok, Rruga Ismail Qemali,jepet me qera apartament 2+1+2+2 1500 euro
112 m2
🏢 Bllok, Rruga Ismail Qemali, prane hotel Grand, ne katin e 5-te teknik te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar jepet me qera apartament 2+1+2+2 ballkone ,me siperfaqe 112 𝐦2 i investuar dhe i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje me dalje ne ballkon, ambient gatimi e ngrenie, tualet qendror ne korridorin nderlidhes me 1 dhome gjumi me krevat matrimonial me dalje ne ballkon dhe tualet individual si dhe nje dhome gjumi me 2 krevate teke. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI : 1,500 Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​