Bllok Rruga Nikolla Tupe jepet me qera apartament 2+1i mobiluar 750 Euro
Bllok Rruga Nikolla Tupe jepet me qera apartament 2+1i mobiluar 750 Euro
750
Euro
117 m2

🏢 Bllok Rruga Nikolla Tupe prane Hotel Metro, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 117 𝐦2 i plotesisht  i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1 tualet qendror , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi me krevate teke,1 ballkon .Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues .

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 750 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​