Bulevardi Gjergj Fishta jepet me qera apartament 2+1+2, Bosh i pa mobiluar. 750 euro
Bulevardi Gjergj Fishta jepet me qera apartament 2+1+2, Bosh i pa mobiluar. 750 euro
95 m2
🏢 Bulevardi Gjergj Fishta ,tek Trendafili i Bardhe , jepet me qera apartament 2+1+2, Bosh i pa mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 95m2 te organizuara ne 3 ambiente te diferencuara nga njera –tjetra , 2 tualete dhe 2 ballkone .Ndodhet ne katin 8-te te nje pallati te pajisur me ashensor . I pershtatshem per zyra ose banim. 📍Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim . 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI: 750Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​