Don Bosko , tek Kompleksi Fiore Di Bosco jepet me qera apartament  2+1+2 700 Euro ,i mobiluar.
Don Bosko , tek Kompleksi Fiore Di Bosco jepet me qera apartament  2+1+2 700 Euro ,i mobiluar.
700
Euro
105 m2

🏢Don Bosko , tek Kompleksi Fiore Di Bosco jepet me qera apartament  2+1+2 , me siperfaqe  105 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial , 1 dhome gjumi me 1 krevat tek, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet  ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar.

📍 Kusht:  2 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 700 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​