Fresk , Rezidenca Lugano jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar 330 Euro
Fresk , Rezidenca Lugano jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar 330 Euro
330
Euro
110 m2

🏢Fresk ,pak minuta larg Restorant Freskut Rezidenca Lugano  jepet me qera apartament 2+1+2, 110 𝐦2  i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 1 dhome  gjumi me krevat matrimonial ,1 dhome gjumi  me krevat marinari ,1 ballkon dhe 2 tualete . Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te pajisur me ashensor  .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 330 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​