Kompleksi Mangalem Rruga Pasho Hysa jepet me qera apartament 2+1+2 i  mobiluar. 450 Euro
Kompleksi Mangalem Rruga Pasho Hysa jepet me qera apartament 2+1+2 i  mobiluar. 450 Euro
450
Euro
95 m2

🏢Kompleksi Mangalem Rruga Pasho Hysa , jepet me qera apartament 2+1+2 , me siperfaqe 95 m2, i  mobiluar.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi,1 ballkon  dhe 2 tualete  . Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te  te nje pallati te  pajisur me  ashensor .

Apartamenti lirohet me date 15 Dhjetor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 450 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare+

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​