Laprake Blloku Gintash jepet me qera, apartament 2+1+2,40,000Leke
Laprake Blloku Gintash jepet me qera, apartament 2+1+2,40,000Leke
108 m2
Laprake Rruga Gjergj Legisi Blloku Gintash jepet me qera, apartament 2+1+2, pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 108 m2 te organizuara ne 3 ambiente te diferencuara nga njera –tjetra.Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te pajisur me ashensor. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI : 40,000Leke 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​