Laprake Rruga Gjergj Legisi Blloku Gintash jepet me qera, apartament  3+1+2,  pjeserisht i mobiluar. 48,000Leke
Laprake Rruga Gjergj Legisi Blloku Gintash jepet me qera, apartament  3+1+2,  pjeserisht i mobiluar. 48,000Leke
48,000
Leke
108 m2

🏢 Laprake Rruga Gjergj Legisi Blloku Gintash jepet me qera, apartament  3+1+2,  pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 108 m2 te organizuara ne 4 ambiente te diferencuara nga  njera –tjetra,2 tualete .Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te pajisur me ashensor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 48,000Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​