Ne fund te rruges 5 Maji,tek pallatet e rindertimit jepet me qera apartament 2+1 500 Euro 
Ne fund te rruges 5 Maji,tek pallatet e rindertimit jepet me qera apartament 2+1 500 Euro 
500
Euro
90 m2

🏢Ne fund te rruges 5 Maji, tek pallatet e rindertimit jepet me qera apartament 2+1, 90𝐦2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi  dhe 1 tualet  dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te  te nje pallati te pajisur me ashensor .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1  qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI: 500 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​