Ne Rezidencen Kodra e Diellit 1, jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 600 Euro
Ne Rezidencen Kodra e Diellit 1, jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 600 Euro
60 m2
Ne Rezidencen Kodra e Diellit 1, jepet me qera apartament 1+1 , 60 m2, i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,1 tualet, 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 4-te te pallati te pajisur me ashensor . 📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI: 600 Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​