Ne zonen e Astirit  Rruga Kristaq Mone jepet me qera kati i III-te i nje vile 1+1, e mobiluar. 350 Euro  
Ne zonen e Astirit  Rruga Kristaq Mone jepet me qera kati i III-te i nje vile 1+1, e mobiluar. 350 Euro  
350
Euro
70 m2

🏠Ne zonen e Astirit  Rruga Kristaq Mone prane Kompleksit Green City   jepet me qera kati i III-te i nje vile me siperfaqe  70  m²  1+1, e mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  1 dhome  gjumi, 1 tualet  dhe  1 ballkon .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢 350 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​