Ne zonen e Astirit Rruga Kristo Pano jepet me qera apartament 1+1,i sapo mobiluar 350 Euro    
Ne zonen e Astirit Rruga Kristo Pano jepet me qera apartament 1+1,i sapo mobiluar 350 Euro    
350
Euro
60 m2

🏢Ne zonen e Astirit Rruga Kristo Pano prane Rossi Lounge Caffe   jepet me qera apartament 1+1, 60𝐦2 i sapo  mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1dhome gjumi  dhe 1 tualet  dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 8-te  te nje pallati te pajisur me ashensor .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1  qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI:  350 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​