Ne zonen e Astirti Rruga Mikel Maruli pak minuta larg  Njesise Administrative   jepet me qera Bar Kafe  me  siperfaqe 180 m²,  1,200€
Ne zonen e Astirti Rruga Mikel Maruli pak minuta larg  Njesise Administrative   jepet me qera Bar Kafe  me  siperfaqe 180 m²,  1,200€
1,200
Euro
180 m2

Ne zonen e Astirti Rruga Mikel Maruli pak minuta larg  Njesise Administrative   jepet me qera Bar Kafe  me  siperfaqe 180 m²,  1,200€

Ambjenti eshte i mireinvestuar dhe i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per zhvillimin e aktivitetit, ka sistem ngrohje/ftohje dhe aspirimi, fasade xhami, , banak led. Siperfaqja totale eshte 180 m2 organizohet ne ambientin e brendshem me siperfaqe 120m2 ku ndodhen  dhe dy  tualete , si dhe veranda prej 60 m2. Pozicioni i prones e ben ate te favorshem per zhvillimin e nje aktiviteti te suksesshem.

📍 Kusht:  6 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate afatgjate.

💶 Cmimi:  1,200 €uro  (neto)

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​