Ne zonen e Bllokut Rruga Sami Frasheri jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar 750 Euro
Ne zonen e Bllokut Rruga Sami Frasheri jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar 750 Euro
750
Euro
100 m2

🏢Ne zonen e Bllokut Rruga Sami Frasheri prane Comodita Home jepet me qera apartament me  siperfaqe 100 𝐦², 2+1+2  i mobiluar. Apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,2 dhoma gjumi  1 ballkon  dhe 1 tualet  . Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor  .

📍 Kusht:  2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 750 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​