Ne zonen e Freskut  prane Furre Buke Europa jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 35,000 Leke  
Ne zonen e Freskut  prane Furre Buke Europa jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 35,000 Leke  
35,000
Leke
60 m2

🏢 Ne zonen e Freskut  prane Furre Buke Europa  jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe  60 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi, 1 tualet,1 ballkon. Ndodhet ne katin e 4-et te pallatit te pajisur me  ashensor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢:

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​