Ne zonen e Komunes se Parisit prane Kristal Center jepet me qera apartament 1+1, 550 Euro  
Ne zonen e Komunes se Parisit prane Kristal Center jepet me qera apartament 1+1, 550 Euro  
550
Euro
60 m2

🏢Ne zonen e Komunes se Parisit prane Kristal Center Rruga Robert Shvarc  jepet me qera apartament 1+1, 60𝐦2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1dhome gjumi  dhe 1 tualet  dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 5-te  te nje pallati te pajisur me ashensor .

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1  qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI: 550 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare+355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​