Ne zonen e Rruges Dibres jepet me qera kati i II-te i nje vile 3+1+2 i mobiluar 600 Euro 
Ne zonen e Rruges Dibres jepet me qera kati i II-te i nje vile 3+1+2 i mobiluar 600 Euro 
600
Euro
178 m2

Ne zonen e Rruges Dibres, prane Spitalit Amerikan 2 Rruga Enver Begeja   jepet me qera kati i  II-te i  nje vile  me  siperfaqe 178  m2, 3+1+2  plotesisht i mobiluar dhe  organizohet ne ambient ndenje e  gatimi ,3 dhoma  gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon  .

Apartamenti lirohet me date 15 Shkurt .

Disponon post parkimi.

📍 Kusht:  1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .

💶CMIMI : 600 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​