Ne zonen e Rruges Mihal Grameno ,Rruga Sali Nivica jepet me qera  apartament 1 +1 i mobiluar 400 Euro 
Ne zonen e Rruges Mihal Grameno ,Rruga Sali Nivica jepet me qera  apartament 1 +1 i mobiluar 400 Euro 
400
Euro
60 m2

🏢Ne zonen e Rruges Mihal Grameno ,Rruga Sali Nivica ,prane Market Jata  jepet me qera  apartament me  siperfaqe 60 m2, 1 +1 i mobiluar dhe  organizohet ne ambient ndenje e ngrenie  ,1 dhome  gjumi, 1 tualet  .I pershtateshem per 2  persona . Ndodhet ne katin e 1-re te vile .

📍 Kusht:  1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 400 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​