Ne zonen e rruges se Barrikadave jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 51 𝐦² C𝐦𝐢𝐦𝐢:  600 Euro (Neto)
Ne zonen e rruges se Barrikadave jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 51 𝐦² C𝐦𝐢𝐦𝐢:  600 Euro (Neto)
600
Euro
51 m2

🏢Ne zonen e rruges se Barrikadave rruga Zenel Baboci, prane Hotel City Center   jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 51 𝐦²,i organizuar si open space me 1 tualet, bosh plotesisht i rikonstruktuar ,me fasade xhami. Ambienti ndodhet ne katin e 0-te te nje  pallatit te paisur me ashensor.

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per  kontrate afatgjate.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢:  600 Euro (Neto)

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​