Ne zonen e Rruges se Dibres jepet me qera apartament  2+1+2,i sapo mobiluar 550 Euro 
Ne zonen e Rruges se Dibres jepet me qera apartament  2+1+2,i sapo mobiluar 550 Euro 
550
Euro
90 m2

🏢 Ne zonen e Rruges se Dibres, perballe me Ministrine e Mbrojtjes, jepet me qera apartament  2+1+2, me siperfaqe  90 𝐦2 i sapo mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 1 krevat tek si dhe nje tualet ne korridorin nderlidhes. Ndodhet  ne katin e 2-te te pallatit te pajisur me 2 ashensor edhe mireadministruar.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 550 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​