Ne zonen e Rruges se Dibres jepet me qera kati i III-te i nje vile me sip  170  m² 3+1+2  ,e mobiluar 500 €uro.
Ne zonen e Rruges se Dibres jepet me qera kati i III-te i nje vile me sip  170  m² 3+1+2  ,e mobiluar 500 €uro.
500
Euro
170 m2

🏠 Ne zonen e Rruges se Dibres, Prane Spitalit Amerikan 2, Rruga Enver Begeja jepet me qera kati i III-te i nje vile me siperfaqe  170  m²  3+1+2  , plotesisht  e mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje e  gatimi , 3  dhoma  gjumi, 2  tualete  dhe 3 ballkone .

Apartamenti lirohet me date 7 Nentor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢 500 €uro.

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliare+

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​