Ne zonen e Rruges se  Dibres prane Shkolles Bajram Curri jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 35,000 Leke 
Ne zonen e Rruges se  Dibres prane Shkolles Bajram Curri jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 35,000 Leke 
35,000
Leke
60 m2

🏢Ne zonen e Rruges se  Dibres,Rruga Niko Avrami prane Shkolles Bajram Curri   jepet me qera apartament 1+1  ,me siperfaqe 60 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome   gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati 2 katesh   .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera  garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 35,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​