Ne zonen e Rruges se Dibres,prane Viles Gold jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar 900  Euro
Ne zonen e Rruges se Dibres,prane Viles Gold jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar 900  Euro
900
Euro
100 m2

🏢 Ne zonen e Rruges se Dibres,Rruga Gjon Buzuku  prane Viles Gold  , ne katin e 1-re te nje vile jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 100 𝐦2 i investuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore  . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 tualet qendror , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial nje dhome gjumi me 1 krevat tek.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 900  Euro ( i diskutueshem)

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​