Ne zonen e Rruges se Elbasanit, Rruga Faik Konica prane ish Lion Park, jepet me qera per  zyra  apartament  4+1+3+2 ballkone, 2,000  Euro
Ne zonen e Rruges se Elbasanit, Rruga Faik Konica prane ish Lion Park, jepet me qera per  zyra  apartament  4+1+3+2 ballkone, 2,000  Euro
2,000
Euro
243 m2

🏢Ne zonen e Rruges se Elbasanit, Rruga Faik Konica prane ish Lion Park, jepet me qera per  zyra  apartament  4+1+3+2 ballkone, 2,000  Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 243m², te organizuara  ne 8 hapsira te nderlidhura me korridor ,2 ballkone dhe 3 tualete. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytetit me nje perqendrim te larte te institucioneve ,organizatave ,sektorit Diplomatik si dhe bizneseve . Ofrohet bosh.

📐 Siperfaqe totale:  243 m²

🪜 Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et (banim) te pallatit te pajisur me ashensor.

➡️ Viti i ndertimit te pallatit 2010.

📄 Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

💶 Çmimi: 2,000 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​