Ne zonen e Rruges se Kavajes jepet me qera apartament 2+1 600 euro
Ne zonen e Rruges se Kavajes jepet me qera apartament 2+1 600 euro
87 m2
🏢Ne zonen e Rruges se Kavajes ,Rruga Vace Zela pas Qendres Globe jepet me qera apartament 2+1 87 𝐦2 i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te pajisur me ashensor . 📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 600 Euro

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​